قوانین و مقررات توافق نامه


در پی خرید اشتراک، از سمت ما و شما همراه گرامی تعهداتی‌ست که باید صورت پذیرند و با زدن تیک موافقت با قوانین شما با توافقی که در پایین بند های آن ذکر شده موافقت خواهید کرد.


  • ما موظف خواهیم بود در صورت وجود هرگونه اشکال در روند ارسال پیامک به شما به سرعت آن را حل کرده و از پشتیبانی سریع غفلت نکنیم.


  • همچنین شما متعهد خواهید شد که در صورت خرید اشتراک تا پایان اشتراک همراه ما باشید و امکان لغو اشتراک وجود نخواهد داشت.


  • پیام های ارسالی اکسیدومگ از سمت قوانین مخابراتی و محتوایی کشور پیام های”محتوایی” محاسبه خواهند شد، این به این معناست که اگر پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید ارسال پیام از سمت ما هم بلاک خواهد شد. در نتیجه اگر خط شما همراه‌اول می‌باشد و پیام های تبلیغاتی را مسدود کردید حتما قبل از ثبت نام نسبت به رفع مسدودی برای همراه اول با ارسال عدد 2 به 8999 و برای ایرانسل با ارسال 1 به 5005 اقدام کنید.


  • اپراتور های مورد استفاده جهت ارسال پیام ها مختص همین امر می‌باشند و شرایط آن مانند اپراتور های خط های معمولی نیست، به همین جهت درصورتی که در هنگام ارسال پیام خط شما در دسترس نباشد ممکن است زمان در دسترس قرار گرفتن تلفن شما پیام را دیرتر دریافت کنید و یا به قسمت پیام های ذخیره اپراتور شما منتقل شده و هرگز آن را دریافت نکنید، لذا لطفا در هنگام ارسال پیام که ساعت 5:30 صبح می‌باشد تا حد امکان در دسترس باشید. در صورت انتقال پیام به پیام های ذخیره اپراتور شما متاسفانه مسئولیتی بر عهده اکسیدو نمی‌باشد.


  • در صورتی که خط خود را از همراه‌اول به ایرانسل ترابرد کرده‌اید در نظر داشته باشید با ارسال 2 به 8999 رفع مسدودی انجام نخواهد شد و باید ترابرد خط خود را لغو و سپس اقدام به ارسال پیام کنید.


  • در حال حاضر شماره خطوط ارسال پیامک200028200 و 50001270127 و 50004000127127 می‌باشند و امکان تغییر آن در آینده وجود دارد.


  • پشتیبانی این سرویس، هم از طریق ربات پشتیبانی وبسایت و هم از طریق دایرکت پیج exitomsg انجام می‌شود، در نظر داشته باشید آیدی اعلام شده exitomag (آیدی پیج اصلی) نمی‌باشد و متفاوت است. همچنین در صورت ارسال پیام به دایرکت پیج پشتیبانی ممکن است پاسخ‌گویی با کمی تاخیر انجام شود.